“Başlamazsan, başaramayız!”

“Başlamak, bitirmenin yarısıdır.” sözünden yola çıkılacak olursa, başarıya ulaşmak için önce o işe başlamış olmamız gerekir.

Otomotiv devi Renault’un CEO’su Berk ÇAĞDAŞ’tan, sosyal medya devi Oğuzhan UĞUR’a bir çok tecrübeli konuşmacının katılacağı “Şimdi Başla/Start Now” temalı organizasyonumuzda bilmediklerinizi öğrenme var olan bilgilerinizi tazeleme alanında çığır açmış kişilerden fikir alarak hayallerinizi gerçekleştirme ve geleceğinizi şekillendirme fırsatı veriyoruz.

Oluşturduğumuz bu platformda ülkemizin ve dünyamızın gelişmesine katkıda bulunuyor aynı zamanda elde edilecek gelirlerle kütüphane kurarak genç beyinleri de kitapla buluşturmuş oluyoruz. Bir nevi insanlığın geleceğine yatırım yapmış oluyoruz.


Not: Web sayfamız üzerinden bilet satın alan siz değerli katılımcılarımızın nüfus cüzdanınız ile birlikte organizasyon günü internet kapısına gelmeleri yeterli olacaktır. Fiziki olarak bilet gönderimi yoğun ilgiden dolayı gerçekleşemeyecektir

Organizasyon saatinden 30 dakika önce alanda olmanız rica olunur. Yanınızda kalem bulundurmanızı rica eder katılım ve eğitime olan desteğiniz için teşekkür ederiz.